Skelbiamas prof. B. Vaškelio vardinių stipendijų konkursas

Vytauto Didžiojo universitetas įsteigė buvusio universiteto rektoriaus, VDU garbės profesoriaus Broniaus Vaškelio vardines stipendijas, kurios bus skiriamos VDU Menų fakulteto Teatrologijos katedros ir Humanitarinių mokslų fakulteto Lietuvių literatūros katedros bakalauro (II-IV kurso), magistrantūros ar doktorantūros studijų studentams.

Stipendijos bus skiriamos gerai besimokantiems studentams (vidurkis – ne mažiau 8  balų), kurie aktyviai dalyvauja kultūrinėje ir meninėje veikloje, nuosekliai plėtoja teatrologijos ar lietuvių literatūros mokslinių tyrimų tematikas. Teatrologijos katedros studentams bus skiriamos dvi stipendijos, Lietuvių literatūros katedros – viena.

Iki spalio 26 d. pretendentai į prof. B. Vaškelio vardines stipendijas turi pateikti šiuos dokumentus:

• Prašymą dalyvauti konkurse
  • Gyvenimo aprašymą (CV)
  • Pažymą apie studijų rezultatus, patvirtintą dekanate
  • Mokslinių publikacijų ir meno recenzijų sąrašą bei kopijas

Prašymus svarstys stipendijų skyrimo komisija. Menų fakultete prioritetas teikiamas studentams, tyrinėjantiems Lietuvos teatro meną, tačiau išimties tvarka stipendija gali būti teikiama ir kitas menotyros sritis tyrinėjantiems studentams.

Konkurso rezultatai bus skelbiami lapkričio mėnesį.

Dokumentai iki spalio 26 d. priimami šiuo adresu:
Referentė Asta Šlapikienė
Menų fakulteto dekanatas