Skelbiamas priėmimas į papildomąsias studijas VDU

Vytauto Didžiojo universitetas suteikia galimybes kolegijų absolventams toliau tęsti studijas magistrantūros studijose ir skelbia priėmimą papildomąsias (išlyginamąsias) studijas, skirtas magistrantūros studijoms pasirengti.

Kolegijų absolventai, baigę kitos krypties studijas arba neatitinkantys priėmimo į magistrantūros studijas sąlygų, priimami į papildomąsias studijas, apimančias pirmosios pakopos studijų dalykus, kurių nėra studijavę ketinantieji stoti į antrosios pakopos studijų programas.

Priėmimas į papildomąsias studijas vykdomas iki rugpjūčio 28 d. pateikus prašymą internetu.

Stojantieji prašyme turi nurodyti asmens duomenis ir pateikti diplomo ir jo priedelio kopijas. Registracijos mokesčio nėra.

Įvertinę stojančiojo studijavimo pasiekimus, su kandidatu bus asmeniškai susiekta ir pasiūlytas individualus papildomųjų studijų planas.

Informacija apie priėmimą į papildomąsias studijas

• VDU Studijų departamentas
  • Adresas S. Daukanto g. 27, LT-44249, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 327 963
  • El. paštas studijos@vdu.lt

Informacija apie papildomųjų studijų programas

Išsamesnę informaciją apie papildomųjų studijų programas teikia jas organizuojantys fakultetai.