Vyksta priėmimas į doktorantūros studijas

2116 1

Vytauto Didžiojo universitetas kartu su partneriais organizuoja doktorantūros studijas 18-oje mokslo krypčių. Norinčiųjų studijuoti dokumentai priimami visą vasarą.

Išsamią informaciją apie 2014 m. priėmimą į doktorantūros studijas rasite šioje nuorodoje.

Daugelyje doktorantūros krypčių dokumentų priėmimas prasidėjo liepos 1 d. Konkrečias priėmimo ir pradžios datas rasite prie atitinkamos mokslo krypties.

Kiekvienoje mokslo kryptyje priėmimo sąlygos ir tvarka šiek tiek skiriasi, tad svarbu atidžiai skaityti pasirinktos doktorantūros studijų krypties konkurso sąlygas ir tvarką. Joje yra išskirta, kokie kvalifikaciniai reikalavimai yra keliami kandidatui, kokius dokumentus privaloma pateikti,  kokie yra atrankos kriterijai ir kaip bus sudaromas kandidatų konkursinis balas, įvardijamos su priėmimu susijusios svarbiausios datos – dokumentų teikimo terminai, priėmimo posėdžių datos ir kt.

Prie kiekvienos mokslų krypties taip pat yra pateiktos tematikos, į kurias šiemet galima stoti, bei galimi šių tematikų doktorantūros vadovai. Pridedama ir prašymo forma bei atitinkamos doktorantūros krypties reglamentas. Kviestume atidžiai susipažinti su pateikiamais dokumentais ir taip išvengti galinčių kilti nesklandumų.

Apie doktorantūros studijas VDU

2011 m. universitetui įgijus doktorantūros teisę 18-oje mokslo krypčių kartu su kitomis Lietuvos bei užsienio aukštojo mokslo ir tyrimų institucijomis, doktorantūros studijos buvo iš esmės atnaujintos –  jos tapo jungtinės ir tarpinstitucinės. Kiekvienoje mokslo kryptyje buvo sutelktos ir apjungtos geriausių šalies (o kai kuriose kryptyse – ir užsienio) mokslininkų pajėgos bei sukurti įvairių mokslo krypčių doktorantūros studijų tinklai.

Šis inovatyvus doktorantūros studijų modelis įgalina konsoliduoti geriausią dalyvaujančių institucijų mokslinį potencialą, žinias ir patirtį, naudoti bendrą institucijų infrastruktūrą ir išteklius, efektyviau spręsti tyrimų kokybės klausimus, įgalinti didesnę vidinę ir išorinę mokslinę kritiką, atvirumą ir nešališkumą, padeda išvengti temų ir tyrimų dubliavimo, skatina drauge koordinuoti įvairaus pobūdžio tyrimus bei užtikrinti aukščiausią jų kokybę. Sužinok daugiau.

Daugiau informacijos apie priėmimą teikia:

VDU Mokslo tarnyba

Komentarai

Studentas

Labai graži nuotrauka, vien dėl jos verta stot į doktarantūrą :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.