Skelbiamas pateikčių apie Azerbaidžaną konkursas

Azerbaidžano jaunimo organizacija Lietuvoje (AYOL), tarp kurios įkūrėjų – ir VDU studijavę azerbaidžaniečiai, skelbia pateikčių (angl. presentation) apie Azerbaidžaną konkursą „Azerbaijan On My Mind“. Vienas pagrindinių konkurso iniciatorių – VDU Finansų ir bankininkystės magistrantas, AYOL narys Rovshanas Jamalovas.

Konkurse dalyvauti gali studentai ir jaunieji mokslininkai (18–29 m.). Pateiktyse dalyviai prašomi nagrinėti bent vieną iš šių temų, susiejant jas su Azerbaidžanu:

• Ekonomika
  • Istorija
  • Menas, kultūra, tradicijos.

Pateiktyse galima aptarti įvykius ir aspektus, susijusius su praėjusiu šimtmečiu, paskutiniais 20 Azerbaidžano nepriklausomybės metų arba pastaruoju dešimtmečiu.

Reikalavimai ir terminai

Pateiktis galima siųsti el. paštu azlit@ayol.lt, naudojantis www.transfer.com iki 2014 m. kovo 22 d. Apimtis – mažiausiai 15-20 skaidrių, kurios turėtų būti informatyvios ir kūrybingai pristatomos. Pateikties formatas gali būti „PowerPoint“, „Prezi“ ar kt.

Konkurso laimėtojams žadami prizai.

Daugiau informacijos