Skelbiamas papildomas konkursas vietoms bendrabučiuose

VDU Studentų reikalų tarnyba, vadovaudamasi VDU rektoriaus patvirtintu Universiteto bendrabučių suteikimo ir valdymo tvarkos aprašu, skelbia papildomą konkursą VDU bendrabučių laisvoms gyvenamosioms vietoms gauti.

Konkurse gali dalyvauti tik tie studentai, kurie jau yra dalyvavę ankstesniuose konkursuose bendrabučio gyvenamajai vietai gauti 2012–2013 m. m., tačiau jos negavo.

Studentai, norintys dalyvauti papildomame konkurse, prašomi nuo rugsėjo 12 d. (trečiadienio) 9.00 val. iki rugsėjo 14 d. (penktadienio) 16.00 val. registruotis Studentų reikalų tarnyboje el. paštu bendrabuciai@srt.vdu.lt. Laiške reikia nurodyti savo vardą, pavardę, fakultetą, kursą bei įvardinti pageidaujamą gauti bendrabutį.

Papildomų dokumentų šiam konkursui pristatyti nereikia (išskyrus atvejus, kai kardinaliai pasikeitė šeimos socialinė padėtis), nes galios anksčiau pateikti dokumentai.

Dėmesio! Registruojantis papildomame konkurse registracijos laikas nėra svarbus, tačiau svarbus yra terminas, todėl iki š. m. rugsėjo 12 d. (trečiadienio) 9.00 val. ar po rugsėjo 14 d. (penktadienio) 16.00 val. elektroniniu būdu gauti pareiškimai nebus registruojami ir papildomame konkurse šie asmenys nedalyvaus.

Papildomo konkurso gyvenamąsias vietas skirsto ir suteikia Studentų reikalų tarnyba su Studentų atstovybės pritarimu, atsižvelgdama į studentų socialinį statusą, šeimos pajamas, tenkančias vienam asmeniui.

VDU bendrabučių gyvenamosios vietos skyrimo papildomo konkurso rezultatai 2012 / 2013 m. m., bus skelbiami rugsėjo 17 d., pirmadienį, VDU vidinio tinklo (intraneto) „FirstClass“ konferencijose „Bendrabučiai“ ir „SRT diskusijos“, Studentų reikalų tarnybos skelbimo lentoje bei telefonu (8 37) 327 977.