Skelbiamas konkursas VDU teisininko pareigoms užimti

Skelbiamas viešas konkursas Vytauto Didžiojo universiteto teisininko pareigoms užimti. Asmuo, pretenduojantis eiti VDU teisininko pareigas, turi atitikti šiuos reikalavimus: aukštasis universitetinis išsilavinimas (teisės magistro kvalifikacinis laipsnis), ne mažesnė nei 2 metų teisinio darbo patirtis (privalumas aukštojoje mokykloje), atstovavimo teismuose patirtis, civilinių sutarčių rengimo patirtis, labai geros lietuvių, anglų ir rusų kalbų žinios (raštu ir žodžiu), geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas bei kūrybiškumas.

Darbo aprašymas: sutarčių ir kitų dokumentų rengimas, derinimas bei analizė, procesinių dokumentų rengimas, viešųjų pirkimų dokumentų rengimas ir derinimas, projektinių veiklų dokumentų rengimas ir derinimas, atstovavimas teismuose, bendravimas su valstybės ir savivaldybės institucijomis.

Pretendentai kviečiami siųsti savo CV ir motyvacinį laišką el. paštu dir@pt.vdu.lt iki 2012 m. sausio 26 d. Bus informuoti tik atrinkti kandidatai.

Informacija apie konkursą paskelbta universiteto informaciniais kanalais, žinia publikuota dienraštyje „Kauno diena“.