Skelbiamas konkursas – „Suteik naujai galerijai pavadinimą“

VDU skaitykla-galerija, įsikūrusi VDU Baltijos bendrabučio pastate (Vytauto pr. 71., 7 aukšte) – tai visiškai nauja ir jauki erdvė, lyg tiltas jungianti meną ir studentus.

Galerija sieks glaudaus bendradarbiavimo su studentais, įgyvendins įvairias kūrybiškas jų idėjas. Tačiau nebus apsiribojama vien parodine veikla – palaipsniui bus rengiami ir įvairesnio pobūdžio interaktyvūs projektai, teminiai vakarai, peržiūros ar prezentacijos. Pirmenybė bus teikiama multikultūrinei veiklai, skatinančiai įvairių kultūrų pažinimą ir toleranciją.

VDU Baltijos bendrabučio skaityklos kuratorė Roberta Mašidauskytė sako, kad galerija sieks pristatyti kuo įdomesnius šiuolaikinių menininkų darbus. „Esame atviri jauniems kūrėjams ir įvairių medijų kūriniams. Jei norite surengti savo darbų parodą, ar žinote menininką, kurio darbai, Jūsų manymu, turėtų būti pas mus eksponuojami, rašykite elektroniniu paštu robertamasidlauskyte@yahoo.com. Lauksime!“ – priduria ji.

„Kadangi skaitykla-galerija susikūrė visai neseniai, ji kol kas neturi pavadinimo. Taigi, ieškome ko nors šmaikštaus, netikėto ir skelbiame konkursą „Suteik galerijai pavadinimą”. Kviečiame būti aktyviais ir savo siūlymus siųsti elektroniniu paštu robertamasidlauskyte@yahoo.com iki lapkričio 10 dienos. Mums svarbi kiekvieno Jūsų nuomonė,“ – teigia VDU Baltijos bendrabučio skaityklos kuratorė R. Mašidauskytė.