Skelbiamas konkursas magistrantūros studijoms Belgijoje

Mokate prancūzų kalbą? Esate ketvirto kurso bakalauro studijų studentas, o gal jau turite diplomą? Norėtumėte įgyti magistro kvalifikacinį laipsnį Belgijoje? Įvairių studijų krypčių Vytauto Didžiojo universiteto studentai ir absolventai kviečiami dalyvauti konkurse ir jį laimėjus rugsėjį pradėti nemokamas magistro studijas Belgijoje.

Studijoms siūloma rinktis vieną iš penkių Belgijos universitetų:
1.    Université Notre-Dame de la Paix
2.    Université Catholiques de Mons
3.    Université Saint-Louis a Bruxelles
4.    Université catholique de Louvain
5.    Université de Liege

Atrankos sąlygos:
1.    Prancūzų kalbos mokėjimas;
2.    Pasirinkta magistrantūros studijų kryptis viename iš aukščiau pateiktų universitetų turi atitikti Jūsų bakalauro studijų kryptį;
3.    Studijų pradžia 2011 m. rugsėjis.

Pagrindiniai atrankos kriterijai:
1.    Pažymių vidurkis;
2.    Motyvacija;
3.    Užsienio kalbų mokėjimas.

Atrinktiems studentams bus:
1.    Pilnai padengtas studijų mokestis;
2.    Skiriami dienpinigiai;
3.    Dalinai dengiamas sveikatos draudimas;
4.    Skirtas apgyvendinimas bendrabutyje.

VDU studentams skiriamos 2 vietos. Susidomėję studentai kviečiami iki 2011 m. vasario 15 d. užpildyti atrankos anketą ir pristatyti ją į VDU Humanitarinių mokslų fakulteto Lietuvių literatūros katedrą (K. Donelaičio g. 52 – 212 ). Anketas pristatę studentai bus pakviesti į pokalbius vasario 21 d. Rezultatus planuojama skelbti 2011 m. vasario 21 d.

Daugiau informacijos prancūzų kalba rasite www.fsk-europe.com. Kontaktinis asmuo: prof. Irena Buckley.