Skelbiamas konkursas japonų kalbos studijoms Japonijoje

Japonijos ambasada kviečia teikti paraiškas Japonijos Fondo programai „Japanese-Language Program for Overseas Students (Outstanding Students) 2012“, kuri suteikia galimybę studijuoti japonų kalbą Japonijos aukštojo mokslo institucijose. Paraiškos priimamos iki balandžio 26 d.

Reikalavimai kandidatams:

•  Lietuvos Respublikos pilietybė;
•  šiuo metu studijuoja japonų kalbą arba yra baigę japonų kalbos studijų programą japonų kalbos mokymo institucijose (300 akademinių valandų);
•  aukštesnis nei pradinis japonų kalbos mokėjimo lygis (aukštesnis nei 3 lygis; vertinant pagal „Japanese-Language Proficiency Test“ reikalavimus);
•  šiuo metu nedirba japonų kalbos mokytojais;
•  yra nuo 18 iki 54 metų amžiaus ir per pastaruosius penkerius metus nėra buvę Japonijoje ilgiau nei 7 dienas;
•  neketina artimiausiu metu (iki 2013 m. kovo 31 d.) vykti į Japoniją.

Registraciją Vytauto Didžiojo universitete vykdo VDU Azijos studijų centras (Vaižganto g. 30). Dalyviai kviečiami užsiregistruoti iki balandžio 26 d. (ketvirtadienio).

Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas galima rasti Japonijos ambasados interneto tinklalapyje.