Skelbiamas „Intermedix Lietuva“ stipendijų konkursas

Vytauto Didžiojo universitetas bendradarbiaudamas su UAB „Intermedix Lietuva“ įsteigė septynias vienkartines 200 eurų dydžio stipendijas. Jos bus skiriamos III-IV kurso bakalauro, vientisųjų arba I-II magistrantūros studijų studentams, turintiems gerus studijų rezultatus (paskutinio semestro vidurkis turi būti ne žemesnis nei devyni balai) bei ypač pasižymėjusiems socialinėje ar visuomeninėje veikloje universitete ir už jo ribų.

Studentai, norintys dalyvauti konkurse UAB „Intermedix Lietuva“ įsteigtai stipendijai gauti iki gegužės 31 d. el. paštu: studentas@vdu.lt turi pateikti:

• motyvacinį laišką stipendijai gauti;
  • gyvenimo ir veiklos aprašymą, kuriame atsiskleistų studento socialinė ir (ar) visuomeninė veikla universitete ir už jo ribų.

Stipendijos geriausiems studentams šiose studijų srityse:

1 stipendija – Humanitarinių mokslų;

1 stipendija – Menų;

2 stipendijos – Socialinių mokslų;

2 stipendijos – Technologijos mokslų;

1 stipendija – Fizinių ir biomedicinos mokslų.

Sprendimą dėl stipendijos skyrimo priima komisija, sudaryta iš UAB „Intermedix Lietuva“ ir universiteto atstovų. Nesant tinkamų kandidatų konkrečioje studijų srityje, komisijos sprendimu, stipendijos gali būti perskirstytos tarp studijų sričių.

Paskirtos UAB „Intermedix Lietuva“ įsteigtos vardinės stipendijos bus iškilmingai įteikiamos 2017 m. birželio mėn. diplomų įteikimo šventės metu.

Apie stipendijos steigėją

UAB „Intermedix Lietuva“ – 2002 m. JAV įsikūrusi tarptautinė įmonė, kurios misija – dirbti tiems, kurie gelbsti gyvybes – teikia paslaugas ir technologijas sveikatos apsaugos sektoriui, valstybinėms įstaigoms ir verslui aptarnaudama beveik 15 tūkst. sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų 25 pasaulio šalyse bei jungia daugiau nei 95 proc. JAV gyventojų.

Įmonėje dirba daugiau nei 2,500 darbuotojų 28 biuruose JAV, Didžiojoje Britanijoje, Naujojoje Zelandijoje bei Lietuvoje, kurioje Kaune įsikūręs paslaugų centras „Intermedix Lietuva“ – didžiausia įmonės dalis. Veiklą 2013 m. pradėjęs paslaugų centras Lietuvoje tik su keliomis dešimtimis darbuotojų, 2016 m. – baigė priimdamas 700-ąjį darbuotoją.