Skelbiamas Erasmus studijų konkursą laimėjusių studentų sąrašas

2041

Tarptautinių ryšių tarnyba skelbia Erasmus studijų konkursą laimėjusių studentų sąrašą ir kviečia atrinktuosius į informacinį seminarą, kuris studentų patogumui bus rengiamas du kartus, balandžio 4 ir 5 dienomis.

Atrinktiems studentams skirtame seminare bus aptariamas pasiruošimas Erasmus studijoms. Dalyvauti galima balandžio 4 d., pirmadienį, 9 val., VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44-203), arba balandžio 5 d., antradienį, 15 val., K. Donelaičio g. 52-322.

Studentai, patekę į rezervinį sąrašą, bus skubiai informuoti apie studijų užsienyje galimybę, kai tik atsiras laisvų vietų arba bus gautas papildomas programos finansavimas. Rezerviniame sąraše esantys studentai, norintys vykti studijoms su Erasmus statusu, bet negaudami Erasmus stipendijos, kviečiami atvykti į informacinį seminarą ir aptarti Erasmus studijų galimybes.

Erasmus studijoms 2011-2012 m. m. atrinktų studentų sąrašai