„Erasmus+“ praktikos konkurso rezultatai

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Tarptautinių ryšių tarnyba (TRT) informuoja, kad skelbiami paskutinio (trečio) konkurso studentų ir būsimų absolventų „Erasmus+“ praktikai 2015–2016 m. m. rezultatai:

• „Erasmus+“ studentų praktikos konkurso rezultatai;
  • „Erasmus+“ būsimų absolventų praktikai rezultatai.

Praktikos laikotarpis – nuo 2 iki 4 mėn. Konkurse laimėję studentai turės galimybę įgyti tarptautinės studijų patirties, patobulinti užsienio kalbų žinias, tapti tarptautinės bendruomenės nariais bei VDU ambasadoriais.

Atrankoje galėjo dalyvauti visi VDU dieninių, nuolatinių ir ištęstinių studijų studentai, kurie esamoje studijų pakopoje (kurioje dabar mokosi ir kurioje studijuodami planuoja vykti į praktiką) nėra išnaudoję daugiau kaip 10 mėn. (vientisųjų studijų studentai – 22 mėn.) Erasmus studijų/praktikos laikotarpio.

„Erasmus+“ praktikos konkurso atrankos kriterijai pagal kuriuos atrenkami konkurso nugalėtojai:

• studento motyvacija;
  • geros užsienio kalbos, kuria bus atliekama praktika, žinios;
  • praktikos atitikimas studijų programai;
  • studento darbo, studijų, stažuočių, dalyvavimo tarptautiniuose akademiniuose projektuose, visuomeninėje veikloje patirtis užsienyje ir Lietuvoje;
  • dviejų paskutinių semestrų mokymosi rezultatai. Visų pakopų pirmojo kurso studentams: pirmojo semestro mokymosi rezultatai, neturint – bakalauro/magistrantūros diplomo priedėlyje atsispindintys mokymosi rezultatai.

Atrankos kriterijų eiliškumas, vertinant atrankos dalyvius, nėra apibrėžtas.

Daugiau informacijos apie „Erasmus+“ studijas, partnerines užsienio aukštojo mokslo institucijas, atrankos kriterijus, stipendijų dydžius: