Skelbiamas „Erasmus+“ dėstymo vizitų konkursas

Skelbiamas dėstymo vizitų konkursas pagal „Erasmus+“ programą 2017-2018 m. m. rudens semestrui. Vizitų įgyvendinimo laikotarpis: 2017 m. rugpjūčio 28 d. – 2018 m. sausio 31 d. Dėstymo vizito tikslas – skaityti paskaitas užsienio universiteto studentams bei pritraukti juos „Erasmus+“ studijoms VDU.

Visus dėstytojai, norintys dalyvauti konkurse, kviečiami iki 2017 m. gegužės 25 d. pateikti užpildytą dėstymo sutartį fakultetų tarptautinių programų vadovams / koordinatoriams. Dėstymo sutarties formą bei rekomenduojamų universitetų sąrašus galite rasti čia.

Galima vizito trukmė: trumpiausia – 2 dienos, neįskaitant kelionės, ilgiausia – 6 dienos, įskaitant kelionę. Valandų skaičius: ne mažiau kaip 8 dėstymo valandos.

Atrankoje dalyvaujantys dėstytojai, turintys spec. poreikių, turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Atrankos rezultatai bus skelbiami birželio 2 d. (VDU interneinėje svetainėje, skelbimų lentoje, taip pat kiekvienas atrankoje dalyvavęs dėstytojas bus informuotas el. paštu).

Erasmus+ programos fakultetų koordinatoriai:

• Šarūnė Rimdeikytė (Ekonomikos ir vadybos fakultetas, Socialinių mokslų fakultetas, Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas ir Teisės fakultetas);
  • Gabrielė Gugytė (Gamtos mokslų fakultetas, Humanitarinių mokslų fakultetas, Informatikos fakultetas, Muzikos akademija, Menų fakultetas ir Katalikų teologijos fakultetas).

Daugiau informacijos

Atrankos skelbimas