Skelbiamas „Erasmus+“ dėstymo vizitų atrankos konkursas

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba skelbia 2014 / 2015 m. m. pavasario semestro „Erasmus+“ dėstymo vizitų konkursą. Vizitai turi įvykti nuo 2015 m. vasario 1 d. iki 2015 m. birželio 30 d. Kandidatų užpildytos dėstymo programos priimamos iki lapkričio 28 d.

Erasmus+ programa suteikia galimybę VDU dėstytojams bei mokslo darbuotojams vykti dėstyti (ne mažiau kaip 8 dėstymo valandoms) į užsienio aukštojo mokslo institucijas pagal pasirašytas Erasmus+ programos bendradarbiavimo sutartis.

Galima vizito trukmė:

• trumpiausia – 2 dienos, neįskaitant kelionės;
  • ilgiausia – 6 dienos, įskaitant kelionę.

Pirmenybė teikiama:

• kandidatams, kurie atrankos metu jau bus suderinę dėstymo vizitą (pateiks suderintą dėstymo programą);
  • kandidatams, kurie VDU dėsto anglų ar kita užsienio kalba;
  • kandidatams, kurie vizito metu aptars Erasmus+ studentų studijų ir (ar) praktikos galimybes priimančioje AMI ar jos partnerinėse įmonėje / organizacijoje;
  • vizitams, kurių metu (pa)rengiama nauja mokomoji medžiaga / bendros programos;
  • vizitams, kurių metu sustiprinami ir išplečiami akademinių padalinių ryšiai bei (pa)rengiami būsimo bendradarbiavimo projektai;
  • kandidatams, dalyvaujantiems Erasmus dėstymo vizitų programoje pirmą kartą (ar mažiau kartų lyginant su kitais kandidatais) per pastaruosius 2 metus.

Kandidatai prašomi iki 2014 m. lapkričio 28 d. pateikti užpildytą dėstymo programą į savo dekanatą arba el. paštu fakulteto Tarptautinių programų koordinatoriui:

Fakultetas El. paštas
Ekonomikos ir vadybos fakultetas m.didzgalvyte@evf.vdu.lt
Gamtos mokslų fakultetas s.mickevicius@gmf.vdu.lt
Humanitarinių mokslų fakultetas z.zemaityte-kvikliene@hmf.vdu.lt
Informatikos fakultetas s.peciulyte@if.vdu.lt
Katalikų teologijos fakultetas a.krungleviciute@ktf.vdu.lt
Menų fakultetas  r.mazeikiene@mf.vdu.lt
Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas  i.kryziute@pmdf.vdu.lt
Socialinių mokslų fakultetas  v.ivanauskiene@smf.vdu.lt
Teisės fakultetas  i.servaite@tf.vdu.lt
Muzikos akademija  l.barzdaitiene@ma.vdu.lt