Skelbiama skubi atranka studijoms Wasedos universitete Japonijoje

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba skelbia skubią atranką vienerių metų studijoms Wasedos universitete Japonijoje pagal Japonijos valstybinę stipendiją (JASSO) 2012 / 2013 akademiniams metams.

Atrankoje gali dalyvauti pirmo – trečio kurso bakalauro studentai ir pirmo kurso magistrantai be akademinių skolų, turintys vidurkį, kuris ne mažesnis nei 8, ir aiškią, pagrįstą motyvaciją.

Norintys dalyvauti atrankoje prašomi užpildyti atrankos anketą ir pristatyti ją į Tarptautinių ryšių tarnybą (S. Daukanto g. 27–308). Dokumentus reikia pateikti iki sausio 26 d. 12 val.

Prie anketos papildomai studentai prašomi prisegti šiuos dokumentus anglų kalba:

•    Gyvenimo aprašymą (CV);
•    anglų arba atitinkamos užsienio kalbos mokėjimą patvirtinantį dokumentą (TOEFL, IELTS, TOEIC);
•    motyvacinį laišką;
•    nuotrauką, kurios dydis yra 3x4cm;
•    akademinių rezultatų pažymą (academic transcript).

Daugiau informacijos apie siūlomas studijas rasite Wasedos universiteto tinklalapyje ir Tarptautinių ryšių tarnyboje (S. Daukanto g. 27–308). Kontaktinis asmuo: Vaidas Dačiola, el. p.: V.daciola@trt.vdu.lt, tel.: (8 37) 327 987, faks.: (8 37) 327 989.