Skelbiama atranka VDU mobilumo stipendijai gauti

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba skelbia atranką 2015 m. VDU mobilumo stipendijai, skirtai tarptautinėms studijoms ir praktikai, gauti. Studijų atrankai registruotis galima iki kovo 15 d., praktikos – iki kovo 31 d.

Reikalavimai dalyviams

• Bakalauro I-III kurso arba I kurso magistrantūros studijų studentas (-ė);
  • gerai besimokantis studentas (-ė);
  • turimas aiškus tikslas.

DĖMESIO: Norintys dalyvauti studijų atrankoje prašomi registruotis internete ir užpildyti atrankos anketą dvišalių mainų skiltyje iki kovo 15 d.

Norintys dalyvauti praktikos atrankoje prašomi užpildyti anketą internete iki kovo 31 d. Praktikos trukmė – 1-3 mėn.

Priimančių aukštojo mokslo institucijų sąrašas

Papildomai prie studijų ar praktikų anketų reikia pridėti šiuos dokumentus:

• Gyvenimo aprašymą (CV);
  • skaitmeninę nuotrauką;
  • anglų kalbos mokėjimą patvirtinantį dokumentą;
  • priimančios organizacijos/institucijos ar universiteto patvirtinimą (teikiantiems paraišką tarptautinėms praktikoms).

Prieš pasirinkdami užsienio universitetą, dalyviai prašomi peržiūrėti universiteto siūlomų dalykų aprašus ir įsitikinti, kad programa užsienyje atitinka jų studijų programą VDU. Dėl dalykų suderinamumo reikėtų konsultuotis su savo studijų programos vadovu arba fakulteto tarptautinių ryšių koordinatoriumi.

Informacija apie VDU mobilumo stipendijas

Stipendijos dydis priklauso nuo studijų laikotarpio ir šalies, kurią studentas (-ė) pasirenka studijoms ar praktikoms.

Šalių grupė Šalis Stipendijų mėnesiniai dydžiai
I grupė Australija, Argentina, Ekvadoras, Jungtinės Amerikos Valstijos, Kanada, Japonija, Izraelis, Naujoji Zelandija, P. Korėja, Venesuela, Singapūras, Brazilija, Meksika, Indonezija, Malaizija, Indija, Taivanas Praktikoms:
600 EUR/mėn.;
500 EUR/mėn.
II grupė Airija, Azerbaidžanas, Danija, Islandija, Lichtenšteinas, Kinija Prancūzija, Vokietija, Belgija, Suomija, Švedija, Norvegija, Šveicarija, Liuksemburgas, Jungtinė Karalystė, Tailandas Praktikoms:
500 EUR/mėn.;
400 EUR/mėn.
III grupė Austrija, Graikija, Ispanija, Italija, Nyderlandų Karalystė, Kazachstanas, Kipras, Malta, Portugalija, Rusija, Pakistanas Praktikoms:
450 EUR/mėn.;
350 EUR/mėn.
IV grupė Armėnija, Baltarusija, Bulgarija, Gruzija, Čekija, Estija, Latvija, Lenkija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Turkija, Vengrija, Ukraina, Turkija Praktikoms:
350 EUR/mėn.;
250 EUR/mėn.

Atrinktiems studentams bus skirta pilna arba dalinė VDU mobilumo stipendija. Negavusiems VDU mobilumo stipendijos bus sudarytos sąlygos vykti savo lėšomis.

• Tarptautinių ryšių tarnyba
    • Adresas S. Daukanto g. 27, 308 kab.
    • Kontaktinis asmuoVaidas Dačiola
    • El. paštasv.daciola@trt.vdu.lt