Skelbiama atranka rudens semestro studijoms užsienio universitetuose

Neturintys akademinių skolų antro–trečio kurso bakalaurantai, vientisųjų studijų 4 kurso studentai ir pirmo kurso magistrantai, kurių vidurkis ne mažesnis nei 8, kviečiami dalyvauti atrankoje ir rudenį pagal VDU dvišalio bendradarbiavimo sutartis studijuoti užsienio universitetuose.

Norintieji dalyvauti atrankoje turi registruotis internete adresu: http://trtdb.vdu.lt/ ir užpildyti atrankos anketą.

Papildomai prie anketos prisekite šiuos dokumentus:

Gyvenimo aprašymą (CV);
Anglų arba atitinkamos užsienio kalbos mokėjimą patvirtinantį dokumentą (nereikalingas, jei užsienio kalba įtraukta į akademinių rezultatų pažymą. Tai pasitikrinti galite FC sistemoje: VDU skelbimai / Studentų savitarna / Studijų rezultatai / Studijų  rezultatų informacija);
Fakulteto sutikimą (prašymas, pasirašytas dekano arba katedros vedėjo, kurį rasite FC arba juos Jums duos fakulteto koordinatoriai);

Dokumentai pateikiami tik elektroniniu būdu iki kovo 18 dienos.

Prieš pasirinkdami užsienio universitetą, peržiūrėkite universiteto siūlomų kursų aprašus ir įsitikinkite, kad programa užienyje atitiks Jūsų studijas VDU. Kreipkitės į savo fakulteto tarptautinių ryšių koordinatorių, išsirinkite universitetą, kuriame norite studijuoti, ir dalyvaukite atrankoje. Aukštojo mokslo institucijų sąrašą rasite čia.

Stipendijos dydis skaičiuojamas vienam mėnesiui ir priklauso nuo laikotarpio, kurį studentas (-ė) būna užsienyje:

I Mainų programų stipendija –  iki 1400 Lt / mėn. – šalys: Airija, Brazilija, Danija, Ekvadoras, Islandija, Japonija, Jungtinės Amerikos valstijos, Jungtinė Karalystė, Kanada, Kinija, Lichtenšteinas, Norvegija, Pietų Korėja, Prancūzija, Suomija, Švedija, Taivanas.

II Mainų programų stipendija
–  iki 1200 Lt/mėn. – šalys: Austrija, Belgija, Graikija, Ispanija, Italija, Liuksemburgas, Nyderlandų Karalystė, Kazachstanas, Kipras, Malta, Portugalija, Rusija, Vokietija.

III Mainų programų stipendija – iki 860 Lt/mėn. – šalys: Armėnija, Baltarusija, Bulgarija, Čekija, Estija, Latvija, Lenkija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Turkija, Vengrija, Ukraina, Gruzija.

Negavus VDU Mainų programų stipendijos, motyvuoti studentai gali vykti ir savo lėšomis.

Daugiau informacijos fakultete arba TRT:
Tarptautinių ryšių tarnyba, S. Daukanto g. 27- 301
Kontaktinis asmuo: Giedrius Kviklys, el. paštas: G.Kviklys@trt.vdu.lt