Sistemoje „FirstClass“ – galimybė vertinti dėstytojus

Tęsiant tradiciją ir toliau stiprinant bei gerinant studentų ryšį su dėstytojais, VDU kviečia informacinėje sistemoje „FirstClass“ pildyti dėstytojų vertinimo anketas.

Šios anketos pirmą kartą buvo išbandytos 2010 m. pavasarį, remiantis VDU Studentiškojo rektorato sprendimu ir VDU Studentų atstovybės iniciatyva.

Pagrindinis dėstytojų vertinimo anketos tikslas – sustiprinti bendradarbiavimą tarp studentų ir universiteto, siekiant abipusės naudos. Anketos pildymo nauda akivaizdi: studentams tai lyg informaciniai mainai, kurie ypač aktualūs pirmakursiams, ką tik prisijungusiems prie universiteto bendruomenės. Tokiu būdu jiems suteikiama galimybė teisingai ir kryptingai pasirinkti, kas jiems aktualiausia ir patraukliausia, bei išgirdus kitų studentų nuomonę preliminariai įvertinti dėstytojų kompetentingumą. Tuo tarpu universitetui dėstytojų vertinimo anketos aktualios, nes suteikia galimybę sužinoti studentų nuomonę apie dėstytojų darbą ir atsižvelgiant į apklausos rezultatus įvertinti, ką vertėtų keisti. Apibendrinti rezultatai atsispindės dėstytojų veiklos kasmetinių įvertinimų sistemoje.

Anketą galimą užpildyti ne tik iš karto, bet ir prisijungiant kelis ar daugiau kartų. Ją galima rasti VDU informacinėje sistemoje „FirstClass“ (FC): VDU skelbimai / Studentų savitarna / Dėstymo kokybės apklausa (tik per FC kliento programą).

Ateityje tikimasi apklausos rezultatus skelbti viešai, todėl studentai raginami dalyvauti kuo aktyviau. Kadangi anketa yra anoniminė, duomenų bazėje išsaugomi tik atsakymai, o ne respondentų duomenys – organizatoriai kviečia pildyti anketas sąžiningai ir atvirai.

Daugiau informacijos