Šiaulių bankas skyrė stipendiją VDU studentei

VDU Muzikos akademijos diplomų įteikimų ceremonijos metu Muzikos akademijos atlikimo meno (akordeonas) studijų programos studentei Editai Petkevičiūtei buvo įteikta vardinė Šiaulių banko stipendija.

Stipendiją įteikė AB Šiaulių banko Kauno regiono vadovas, Kauno filialo direktorius Mindaugas Plečkaitis. Stipendija studentei skirta už pastangas siekti akademinių rezultatų bei muzikinių aukštumų, nepaisant socialinių iššūkių.

VDU ir Šiaulių bankas bendradarbiavimo sutartį pasirašė 2013 m., siekdami abipusiai naudingo bendradarbiavimo mokslo ir verslo integracijos srityje, rengiant ir įgyvendinant mokslinių tyrimų ir kitų sričių projektus, ieškant glaudesnio teorijos ir praktikos sąlyčio, plėtojant studentų ir dėstytojų kompetenciją, didinant banko socialinę atsakomybę ir t. t.