Šiandien nusipelnęs architektūros tyrinėtojas paskaitą skaitys VDU

Vasario 4 d., penktadienį, 14 val. nusipelnęs JAV architektūros tyrinėtojas Aaronas Betsky skaitys paskaitą apie moderniosios architektūros profesinius iššūkius ir vizijas VDU menų galerijoje „101“ (Laisvės al. 53).

Įvertinus architekto, kritiko ir rašytojo nuopelnus, Aaroną Betsky galima vadinti viena įtakingiausių XXI-ojo amžiaus architektūros proceso asmenybių. Sinsinačio Dailės muziejaus direktorius Aaronas Betsky’s turi didžiulę vadovavimo, dėstymo,  architektūros analizės, kritikos patirtį, yra traktatų, nagrinėjančių sąsajas tarp architektūros, estetikos, psichologijos ir žmogaus seksualumo, autorius.

Aaronas Betsky’s – 2008 m. Venecijos 11-osios architektūros bienalės direktorius, nuo 2001-ųjų iki 2006-ųjų vadovavęs Nyderlandų Architektūros institutui Roterdame (Olandija).

Vasario 3 d. architektūros tyrinėtojas Aaronas Betsky‘s skaitė paskaitą „Demonstratyvi architektūra“ Nacionalinės dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius). Šio nusipelniusio architektūros tyrinėtojo vizitą Lietuvoje remia JAV ambasada Vilniuje.

Daugiau informacijos anglų kalba rasite čia:
Aaron Betsky’s Blog on Architect Magazine
Audio recording of Aaron Betsky’s, Aaron Levy’s and William Menking’s discussion ‘On the Difficulty of Showing Architecture’

Paskaita nemokama, išankstinės registracijos nereikia.