Šiandien – įkvepiantis filmas apie žmogiškumą

Šiandien, lapkričio 23 d., pirmadienį, 19 val., VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44-202) vyks dokumentinio filmo „Žmogus“ („Human“) antros dalies nemokama peržiūra. Tai – pirmadieninių kino peržiūrų ciklo „Movie Mondays“ dalis.

„Atsižvelgiant į nesenus įvykius ir smurtą visame pasaulyje, dabar yra metas, kai ypač svarbu atrasti arba išsaugoti savo žmogiškumą“, – sako peržiūrą organizuojančio VDU Jungtinių Tautų studentų klubo atstovai.

„Human“ – tai mūsų pasaulio pasakojimai ir atvaizdai, kviečiantys iki gilumos įsijausti į tai, ką reiškia būti žmogumi. Pasakojimai apie meilę ir laimę, neapykantą ir smurtą kviečia susidurti su Kitu, apmąstyti savo gyvenimus. Pradedant nuo kasdienių patirčių ir baigiant pačiomis neįtikinamiausiomis istorijomis, visus susidūrimus vienija nuoširdumas, atskleidžiantis, kas mes esame – mūsų tamsiąją pusę, bet tuo pačiu ir mūsų garbingumą, viską, kas universalu. Čia galima pamatyti kaip niekad stulbinančią Žemę – anksčiau nerodytuose kadruose iš aukštai. Tai odė pasaulio grožiui, leidžianti skirti akimirką įkvėpimui ir apmąstymams, ir politiškai reikšmingas kūrinys, kviečiantis atsiverti žmogiškumui ir pagalvoti apie gyvenimo prasmę.

„Human“ šiemet buvo rodomas Venecijos kino festivalyje.

Daugiau informacijos