Seminaruose – apie studijų kokybės gerinimą

1987

Balandį ir gegužę VDU Studijų kokybės skyrius organizuoja trijų seminarų ciklą „Kokybė su kava“, skirtą studijų kokybei gerinti, ir kviečia jame dalyvauti studijų programų vadovus, komitetų narius, dėstytojus.

Seminarai bus skirti:

1. Studijų programų tobulinimui (2017-04-21).
  2. Dėstytojų bendradarbiavimui su studentais (2017-05-05).
  3. Studijavimo pasiekimų vertinimui (2017-05-19).

Registracija į kiekvieną seminarą bus skelbiama atskirai.

Į seminarą „Studijų programų atnaujinimas: kaip galime geriau?“, vyksiantį balandžio 21 d., 9.30 val., kviečiame registruotis užpildant registracijos formą. Apie renginio vietą dalyvius informuosime vėliau.

Pirmoje seminaro dalyje VDU Studijų departamento direktorė Simona Pilkienė aptars Artes liberales studijų programų modelius, 3 metų trukmės studijų programas ir kitus iššūkius, su kuriais susiduria universitetas. Seminare bus pristatomi naujausi studijų programų teisinio reglamentavimo pokyčiai bei diskutuojama, kokių studijų programų reikia universitetui, Lietuvai, pasauliui.

Antroje seminaro dalyje VDU Studijų kokybės skyriaus darbuotojos Nora Pileičkienė ir Izabela Savickienė pateiks praktines rekomendacijas, kaip atnaujinti studijų programas ir dalykus, pavyzdžiais iliustruos pagrindinių komponentų ir jų sąsajų peržiūrą. Su seminaro dalyviais bus diskutuojama apie studijų dalyko aprašo naudingumą ir pritaikomumą dėstytojo ir studento veikloje.

Seminaro trukmė – 2 val.

Dalyvių skaičius ribotas.

Daugiau informacijos teikia Studijų kokybės skyrius: kokybe@vdu.lt