Seminare pristatys informacinę bazę LUGIS

1056

Vasario 18 d., antradienį, 9–18 val. verslo lyderių centre BLC (K. Donelaičio g. 62 / V. Putvinskio g. 53, V a., didžioji konferencijų salė) vyks praktinis seminaras, skirtas mokymui naudotis informacine baze LUGIS. Registruotis galima iki vasario 10 d.

Šis praktinis seminaras – projekto „Integruoto modelio, skirto užsienyje gyvenantiems bei iš užsienio atvykusiems lietuvių ir kitų šalių vaikų lituanistiniam ugdymui bei su jais dirbančių pedagogų ir specialistų kvalifikacijos tobulinimui, sukūrimas ir išbandymas (Lituanistinis modelis)“ (Nr. VP1-2.2-ŠMM-03-V- 01-006) dalis.

Seminare bus pristatyta projekto metu sukurta informacinė sistema LUGIS, apimanti virtualią lituanistinio ugdymo aplinką, virtualią biblioteką ir informacijos portalą. Pedagogai, dirbantys su užsienyje gyvenančiais arba iš užsienio sugrįžusiais vaikais, renginio metu galės supažindinti su lengvai prieinama mokymo priemonių sistema, kuri leis dirbantiems lituanistinio švietimo srityje greitai ir lengvai jas panaudoti, pritaikyti ir dalintis turima patirtimi.

Seminaro dalyviai susipažins su lituanistinio ugdymo informacine sistema, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas interaktyvaus mokymosi ir informacijos teikimo galimybių plėtrai, panaudojant sukurtas mokymo priemones ir medžiagą.

Registruotis į seminarą galima iki vasario 10 d. 16 val. šiais būdais:

Registruojantis reikia nurodyti šiuos duomenis: vardą, pavardę, el. pašto adresą, tel. nr., institucijos pavadinimą ir adresą, grupę, su kuria dirbama (su vaikais užsieniečiais arba vaikais, sugrįžusiais iš užsienio) bei dėstomus dalykus.

Seminaro programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.