Seminare dalinsis patirtimi, įgyta Azijos šalyse

2058

Gegužės 5 d., pirmadienį, 11.15 val., VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44–303) Azijos studijų centras surengs  tarpkultūrinės komunikacijos seminarą apie Azijos šalis.

Seminaras vyks „Tarpkultūrinės komunikacijos teorijų” (Kūrybinių industrijų programa) kurso rėmuose, tačiau dalyvauti kviečiami visi susidomėję universiteto studentai.

Trys seminaro svečiai dalinsis savo turtinga praktine patirtimi, kurią įgijo dirbdami skirtingose Azijos šalyse. Andrius Gurskis šiuo metu sėkmingai vysto labai egzotišką gumos gaminių verslą Kinijoje, kur jam tenka laviruoti sudėtingoje teisinėje sistemoje. Julius Skačkauskas baigė magistrantūros studijas ir padirbėjo Korėjoje, kol nusprendė, kad korėjiečiams geriau dirbti Lietuvoje. Lina Mogenytė neseniai pradėjo mokymų verslą Indijoje ir iš ten parsivežė kalną įžvalgų apie hierarchiją, sutarčių sudarymą ir kitus dalykus.

Seminaro metu svečiai trumpai pristatys savo veiklą, o paskui atsakinės į klausimus ir dalyvaus diskusijose. Renginį ves VDU Azijos studijų centro darbuotoja Daiva Repečkaitė ir „Tarpkultūrinės komunikacijos teorijų“ dėstytojas dr. Aurelijus Zykas.

Klausimus užduoti bus galima ir socialiniame tinkle „Twitter“.