Seminare – apie tarptautines ir nacionalines praktikas

Gegužės 9 ir 10 dienomis VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks seminaras apie studentų tarptautines ir nacionalines praktikas, kurio metu bus diskutuojamos kvalifikacinės praktikos veiklos tarptautinėse ir nacionalinėse institucijose.

PMDF prodekanė dr. Simos Rakutienė akcentuoja, jog kvalifikacinės praktikos vietos pasirinkimas yra svarbus žingsnis ir dažnai įtakoja  asmeninės karjeros vystymą. „Džiugu, jog nemaža dalis studentų renkasi praktikas tarptautinėse organizacijose. Šio seminaro, kuris yra atviras visiems, metu studentai turės galimybę susipažinti su praktikos institucijų įvairove bei iš pirmų lūpų išgirsti svarbių patarimų ir kitos praktinės informacijos“, – teigia S. Rakutienė.

Seminaro metu VDU studentai pristatys atliktos praktikos pobūdį ir veiklas, pasidalins informacija ir patirtimi kaip komunikuoti, ieškant praktikos vietos ambasadose, tarptautinių organizacijų būstinėse ir kitose institucijoje, kokie yra keliami reikalavimai kandidatams.

Seminaras vyks anglų kalba.

International and National practice placements 2017