Seminare – apie migraciją, kintančius lokalius ir etninius identitetus

Balandžio 28 d., ketvirtadienį, 18 val.  K. Donelaičio g. 52–309 vyks ketvirtasis Socialinės antropologijos centro organizuojamas pavasario semestro seminaras, kuriame pranešimą „Kaimo gyvenimai tarp lokalaus ir globalaus: etnografiniai transformacijos pavyzdžiai iš Suomijos, Estijos, Rusijos ir Ukrainos“ skaitys Laura Assmuth (Helsinkio universitetas, Suomija).

Šiame seminare bus pristatoma, kaip globalūs ir lokalūs procesai persipina kaimo ir periferinėse vietovėse. Gvildenama migracijos, sezoninio darbo, kintančių lokalių ir etninių identitetų tematika, keliami žemės panaudojimo ir turizmo probleminiai klausimai. Aktualios bus ir metodologinės prieigos diskutuojant, kaip grupė antropologų traktuoja bei pritaiko globalius fenomenus lokalių kontekstų tyrimuose. Seminare bus remiamasi etnografinių tyrimų pavyzdžiais iš Pietų Italijos, Baltijos šalių, Rusijos bei rytų ir šiaurės Suomijos.

Socialinės antropologijos centro organizuojamų seminarų tvarkaraštį rasite čia.