Seminare – apie kalbų ir jų mokymo(si) situaciją bei procesus

Kovo 4 d., penktadienį, 13 val. Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakultete (K. Donelaičio g. 52–422) vyks seminaras „Ar mokykloms reikia kalbų įvairovės?“

Seminaro metu bus skaitomi pranešimai ir diskutuojama apie kalbų įvairovę Lietuvoje ir Europoje, kalbų mokymosi situaciją aukštojoje mokykloje, aktyvius ir tarpdisciplininius kalbų mokymosi metodus, mokymosi proceso patrauklumą ir efektyvumą. Seminaro dalyviams bus išduodami pažymėjimai. Dalyvių registracija vyks prieš seminarą 12:30–13.10 val. K. Donelaičio g. 52, IV aukšte.

Apie pageidavimą dalyvauti seminare prašome pranešti iki kovo 2 d. VDU Vokiečių ir prancūzų filologijos katedros telefonu (8-37) 327 837 arba el. p. d.kielaite@hmf.vdu.lt.

Seminaro programą rasite čia.