Seminarai studentams: kaip sėkmingai planuoti karjerą

Nuo 2015 m. lapkričio iki 2016 m. balandžio universitete vyksta seminarų ciklas „Building a Successful Career“ („Sėkmingos karjeros planavimas“), kuriame dalyvauti kviečia VDU Karjeros centras, JAV kompanijos „Southwestern Advantage“ prezidentas Dan Moore ir jos geriausiu pardavėju išrinktas VDU istorijos absolventas Andrius Pelegrimas.

Ketvirtasis seminaras „Gebėjimas parduoti yra bendravimo gebėjimas“ („Selling Yourself Is Not a Sales Skill, It Is a Communication Skill“) vyks kovo 22 d., antradienį, 18.15 val., VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52-322). Seminaro lektorius – A. Pelegrimas.

Seminaro metu bus diskutuojama apie tai, kaip „parduoti save“ – savo žinias ir gebėjimus – bei kokius gebėjimus labiausiai vertina darbdaviai. Lektorius taip pat patars, kaip efektyviai prisistatyti darbdaviui, pvz., rašant CV ar dalyvaujant pokalbyje dėl darbo.

Seminaro programa

• Kas yra / nėra pardavimai?
  • Gebėjimai, kuriuos darbdaviai labai vertina: bendravimas, komandinis darbas, kūrybiškumas ir t. t.
  • Bendravimo gebėjimai (kito žmogaus prigimties supratimas): gebėjimai klausyti, suprasti, pagirti, parodyti, kad jis  svarbus; supratimas, kodėl žmonės konfliktuoja, nesupranta, ko nori kitas ir t. t.
  • 4 „pirkėjų“ tipai: Kovotojas, Komikas (Linksmuolis), Detektyvas ir Patarėjas.
  • Kokių reikia investicijų į save, siekiant įsitvirtinti darbo rinkoje. Kada pradėti atlikti praktiką, dirbti, kad įgyti vertingos patirties.
  • Prisistatymas darbdaviui (CV rengimas, dalyvavimas pokalbyje dėl darbo ir pan.).

Apie seminarų ciklą

Seminarų ciklas yra skiriamas galvojantiems apie karjerą, ją pradedantiems arba susiduriantiems su sunkumais įgyvendinant savo karjeros tikslus. Seminarų lektoriai pasidalins sukaupta patirtimi apie tai, kas svarbiausia norint efektyviai išnaudoti studijų laikotarpį ir jas baigus lengvai įsilieti į darbo rinką. Penkių seminarų metu kalbama apie efektyvų laiko planavimų, pinigų taupymą ir asmeninio biudžeto tvarkymą, motyvaciją ir tikslų nusistatymą, sėkmingą savęs pristatymą įvairiose karjeros situacijose ir daug kitų dalykų, kurie yra svarbūs siekiant savo tikslų.

Visi seminarai vyksta anglų kalba.

Seminarų „Facebook“ puslapis

web poster