SELL žaidynėse – penki VDU studentų medaliai

Gegužės 24–26 d. Rygoje (Latvija) vykusiose 29-osiose Baltijos šalių sporto žaidynėse (SELL) Vytauto Didžiojo universiteto sportininkai iškovojo tris aukso ir du bronzos medalius.

Du aukso medalius 50 ir 100 m plaukime laisvu stiliumi iškovojo Menų fakulteto pirmakursė Monika Apčinikovaitė. To paties fakulteto antrakursė Eva Misiūnaitė buvo nepralenkiama 200 metrų bėgime ir iškovojo aukso medalį, o 100 m bėgime – bronzą. Humanitarinių mokslų fakulteto ketvirtakursis Andrius Latvinskas 110 m barjerinio bėgimo distancijoje buvo ketvirtas, o Teisės fakulteto pirmakursis Mantas Labalaukis dziudo rungtyje (iki 90 kg svorio kat.) liko penktas. VDU krepšininkai žaidynėse iškovojo bronzos medalius.

SELL žaidynės – plataus masto studentų sporto renginys, kuriame dalyvauja sportininkai iš Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Šiemet studentai varžėsi net 17 įvairių rungčių – lengvosios atletikos, futbolo, plaukimo, šachmatų ir kt.