Sėkmingai startavo mokyti ir mokytis užsienio kalbų skatinantis projektas

Kovo 1 d.  įvyko pirmasis Erasmus Student Network VDU mentorių organizuojamo „Tandem“ projekto, kurio tikslas – kiekvienam suteikti galimybę mokyti ir mokytis užsienio kalbos, dalyvių susitikimas. Projekte panoro dalyvauti apie 60 užsienio ir lietuvių studentų.

Į pirmąjį susitikimą, kuris vyko neformalioje aplinkoje prie puodelio arbatos, susirinko beveik vienodai iš užsienio atvykusiųjų ir lietuvių studentų. Projekto dalyviai mokys ir mokysis įvairiausių kalbų – lietuvių, anglų, rusų, ispanų, kinų, prancūzų, korėjiečių, italų, turkų, vokiečių ir lenkų, supažindins su sava ir iš arčiau galės pažinti dominančią kultūrą. Antrasis susitikimas planuojamas gegužės pradžioje. Jo metu geriausiai kalbą pramokusiam studentui bus įteiktas skatinamasis prizas.

„Tandem“ koordinatorės – VDU studentės ir mentorės: Kristina Butkutė, Agnė Bušeikaitė, Justina Sabalionytė, Indrė Kučinskaitė, Aistė Mockevičiūtė ir Jūratė Kuklytė.

Kviečiame žiūrėti fotoreportažą.