VDU paminėjo Azijos studijų dieną

Gegužės 9 d, penktadienį, VDU didžiosios salės vestibiulyje įvyko kasmetinis VDU Azijos studijų centro renginys – Rytų Azijos diena, subūrusi studentus, dėstytojus, socialinius partnerius, absolventus.

Kaip ir kasmet, pranešimus skaitė politikos ir viešojo sektoriaus, kultūrinių organizacijų atstovai. Besivystančius Lietuvos santykius su Azijos šalimis pristatė Japonijos ambasadorė Kazuko Shiraishi, Indonezijos ambasadorius prof. Bomeras Pasaribu, Bandungo technologijų instituto (ITB) rektorius prof. dr. Akhmaloka, VU Konfucijaus instituto atstovė Bo Shuyan, Lietuvos Kwan um Zen budistinės bendruomenės vadovas Alvydas Turskis.

Patirtimi taip pat dalinosi Darma Siswa stipendininkai bei visuomenininkai Andrius Pukis ir Adomas Lapinskas, Kinijoje ir Pietų Korėjoje studijavusi Agnė Zabulionytė.

Rytų Azijos diena vyksta kiekvieną pavasarį. Renginio metu Azijos studijų studentai, absolventai, dėstytojai ir socialiniai partneriai kviečiami pasidalinti idėjomis, patirtimis.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.