Rytis Zemkauskas kvies diskutuoti apie televiziją ir jos užkulisius

Balandžio 13 d., trečiadienį, 17 val. 30 min. Vytauto Didžiojo universitete (Gedimino g. 44–303) viešės ir su universiteto bendruomene diskutuos, savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis televizijos žurnalistas, laidų vedėjas bei prodiuseris, filmų garsintojas, rašytojas Rytis Zemkauskas.

Vytauto Didžiojo universiteto erdvėse diskutuoti tema „Televizija ir jos užkulisiai“ Rytį Zemkauską kvietė VDU radijas.

Kovo 18 d. VDU radijas organizavo žurnalisto, laidų vedėjo, prodiuserio Edmundo Jakilaičio paskaitą „Tarp objektyvumo ir subjektyvumo“. Lietuvos ryto televizijos vadovas susirinkusiesiems pasakojo apie žurnalistinio darbo principus, dabartinę žiniasklaidos padėtį, atskleidė savo nuomonę, ar šiuolaikiniame pasaulyje gali egzistuoti objektyvi žiniasklaida. Po paskaitos vyko diskusija žiniasklaidos objektyvumo ir subjektyvumo klausimais. Paskaitos įrašą rasite čia.

Vasario 22 d. vyko diskusija su Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininku Dainiumi Radzevičiumi tema „Žurnalistika – tarp verslo ir etikos“. Paskaitos įrašą rasite čia.

Daugiau VDU bendruomenės narių ir svečių paskaitų – universiteto video naujienų portale live.TVDU.lt