Rugsėjo 1-osios proga – rektoriaus sveikinimas

Mokslo metų pradžios šventės proga visą Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) bendruomenę, studentus, dėstytojus ir darbuotojus, sveikina universiteto rektorius prof. Juozas Augutis.

Miela universiteto bendruomene,

Pastarasis laikotarpis universitetui ir jo žmonėms buvo pilnas įtampos ir permainų, tačiau viena tradicija niekada nesikeičia – tai Naujų Mokslo Metų pradžios šventė.

Rugsėjo 1-oji leidžia atitolti nuo kasdienių profesinių rūpesčių ir džiaugsmingai pasinerti į šventę, kurios pagrindiniai dalyviai – studentai ir dėstytojai mini mokslo ir žinių dieną. Mokslas ir žinios – visa tai vienija akademinę bendruomenę, universitetą, mus pačius.

Kviečiu visus būti optimistais, pasitikėti savimi, kartu su VDU kolegomis ir studentais aktyviai dalyvauti šventėje bei dalintis ne tik mokslo žiniomis, bet ir gera nuotaika visus metus.

Pradėkime tai drauge, Rugsėjo 1-ąją.

Rektorius