Rinkimų naktį universitete virs karštos diskusijos

Spalio 9-osios naktį, 21.00–1.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas) Akademinis politologų klubas kviečia pasitikti naująjį LR  Seimą renginyje „Rinkimų naktis universitete“.

Įmetus biuletenį į balsadėžę rinkimai nesibaigia. Kas vyko iki spalio 9 d. ir kas vyks toliau? Į šiuos klausimus užsidarius balsadėžėms atsakys politologai Ingrida Unikaitė-Jakuntavičienė, Giedrius Česnakas ir Liudas Mažylis. Jie aptars partijų rinkimines programas, jose ieškos populistinių lozungų ir utopiškai nekvepiančių pažadų, bandys nuspėti rinkimų rezultatus ir Lietuvos ateitį po jų. Politologams replikuos ir savo patirtimis dalinsis kandidatai Kauno vienmandatėse apygardose.

Renginio metu bus paliestas ir žiniasklaidos klausimas. Politinių aktualijų žurnalistai aptars kandidatų rinkimines kampanijas, jų intensyvumą, atskleis žiniasklaidos santykių su politikais priešrinkiminiame laikotarpyje paslapčių.

Jaq Greenspon į Lietuvą pažvelgs amerikiečio akimis. Iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) į Lietuvą atvykęs lektorius palygins rinkimų vyksmą Lietuvoje ir Amerikoje, neleis pamiršti ir JAV prezidento rikimų užkulisių.

Dar prieš rinkimus piliečius skatinusi „X” rinkimų biuletenyje nedėti bet kur iniciatyva „Žinau, ką renku“ apžvelgs Kauno rinkimų apygardose vykusius kandidatų į Seimą debatus, Kauno visuomenės politinį aktyvumą ir rinkimų kultūrą.

Vėsų rudens vakarą sušalti neleis karšta kava, užkandžiai ir dar karštesnės diskusijos.

Daugiau informacijos renginio socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

14441000_1403781476302026_1982457531843330688_n