Renginys tyrėjams apie tarptautines darbo galimybes

Gegužės 31 d., antradienį, 16 val., Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (PMDF) (Gedimino g. 44-203) vyks renginys, skirtas studentams, jauniems tyrėjams, patyrusiems mokslininkams, kurie domisi mokslu ir verslu bei ieško tarptautinių stažuočių ar darbo galimybių.

Renginį ves medicininės diagnostikos ir biotechnologijos įmonės „AbBaltis Ltd.“  direktorė Giedre Brandao.

Giedre Brandao biologijos studijų krypties bakalauro laipsnį įgijo VDU Gamtos mokslų fakultete bei biotechnologijos magistro studijas baigė Vusterio (angl. Worcester) politechnikos institute (WPI), Masačusetse, Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Savo karjerą ji pradėjo biotechnologijos pramonės šakoje, mokslinių darbų srityje, tokiose kompanijose kaip „Genzyme“, „Antigenics“ ir „GSK“. Savo įgūdžius tobulino verslo plėtros ir  Vitro diagnostikos sektoriuje. 2010 metais Giedre Brandao pradėjo dirbti „AbBaltis Ltd.“.

„AbBaltis Ltd.“ yra medicininės diagnostikos ir biotechnologijų įmonė, įsikūrusi Kento mokslo parke, Jungtinėje Karalystėje. Veiklos sritis – diagnostiniai tyrimai ir aukščiausios kokybės medicininiai produktai. „AbBaltis Ltd.“ planuoja plėtrą ir ieško naujų motyvuotų darbuotojų, kurie padėtų vykdyti organizacijos ekonomikos augimo ir verslo planus.