Renginyje bus pristatomos studijų ir stažuočių galimybės JAV

Jaunimo karjeros centras kartu su VDU Tarptautinių ryšių departamentu Tarptautinės studijų savaitės proga kviečia universiteto akademinę bendruomenę į renginį „Studijų JAV galimybės: Lietuvoje administruojamos stipendijų programos“.

Lapkričio 16 d., 16 val.  VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio 23, 310 aud.) bus pristatomos studijų Jungtinėse Amerikos Valstijose finansavimo būdai bei galimybės ir Amerikos ambasados Lietuvoje administruojamos programos.

Amerikos ambasados Lietuvoje administruojamos programos

„Fulbright“ programa studentams – vienerių mokslo metų trukmės įvairių disciplinų finansuojamos magistro, doktorantūros ir laipsnio nesuteikiančių studijų programos JAV universitetuose.

„Fulbright“ programa mokslininkams ir dėstytojams, skirta atlikti mokslinius tyrimus ar skaityti paskaitas  JAV universitetuose.

„Fulbright-Schuman“ programa – remianti projektus, apimančius Europos Sąjungos ir JAV tarpusavio ryšius bei Europos Sąjungos politiką. Stipendijos skiriamos pobakalaurinėms studijoms, moksliniams tyrimams prieš doktorantūros studijas, moksliniams tyrimams po doktorantūros studijų, dėstymui universitetuose.

Baltijos-Amerikos Laisvės fondo programos

Profesinė stažuotė – stažuotės programa dabartiniams universitetų studentams bei neseniai baigusiems studijas.

Baltijos-Amerikos Laisvės dialogo programos – stipendijų programa tiriamuosius darbus atliekantiems mokslininkams.

Renginio skelbimas.