Rengiamas susitikimas su bendrabučio bendruomene

Balandžio 6 d., trečiadienį,  VDU administracijos delegacija lankys VDU bendrabutį Nr. 3 (Taikos pr. 123) – susitiks su bendrabučio administracijos darbuotojais bei šiame bendrabutyje gyvenančiais studentais. Susitikimas vyks 18 val. antrojo aukšto vestibiulyje.

„Kviečiame aktyviai dalyvauti visus bendrabutyje gyvenančius studentus bei išsakyti problemas, lūkesčius, užduoti su bendrabučiu ir jo gyvenamosios aplinkos gerinimu susijusius klausimus, pasidžiaugti laimėjimais. Šia sueiga siekiama pagerinti studentų gyvenimo sąlygas“, – teigė VDU Studentų reikalų tarnybos direktorius Mantas Simanavičius.

Susitikime dalyvaus Studentų reikalų tarnybos direktorius Mantas Simanavičius, Infrastruktūros tarnybos direktorius Virginijus Urmilevičius, Studentų reikalų tarnybos atstovė, atsakinga už bendrabučių administravimą, Daiva Gluoksnienė, Tarptautinių ryšių tarnybos darbuotojas, atsakingas už akademinius studentų mainus pagal dvišalius susitarimus, Giedrius Kviklys, ir VDU Studentų atstovybės prezidentas Paulius Baltokas.

Kovo 30d. VDU administracijos delegacija lankėsi VDU bendrabutyje Nr. 2 (Vytauto pr. 71) ir susitiko su bendrabučio administracija bei bendrabutyje gyvenančiais studentais.