Rengiamas susitikimas su bendrabučio bendruomene

2097

Kovo 30d., trečiadienį,  VDU administracijos delegacija lankys VDU bendrabutį Nr. 2 (Vytauto pr. 71) – susitiks su bendrabučio administracijos darbuotojais bei šiame bendrabutyje gyvenančiais studentais. Susitikimas su studentų bendruomene vyks 20 val. pirmajame bendrabučio aukšte.

„Kviečiame aktyviai dalyvauti visus bendrabutyje gyvenančius studentus bei išsakyti problemas, lūkesčius, užduoti su bendrabučiu ir jo gyvenamosios aplinkos gerinimu susijusius klausimus, pasidžiaugti laimėjimais. Šia sueiga siekiama pagerinti studentų gyvenimo sąlygas“, – teigė VDU Studentų reikalų tarnybos direktorius Mantas Simanavičius.

Susitikime dalyvaus Studentų reikalų tarnybos direktorius Mantas Simanavičius, Infrastruktūros tarnybos direktorius Virginijus Urmilevičius, Studentų reikalų tarnybos atstovė, atsakinga už bendrabučių administravimą, Daiva Gluoksnienė, Tarptautinių ryšių tarnybos darbuotojas, atsakingas už akademinius studentų mainus pagal dvišalius susitarimus, Giedrius Kviklys, ir VDU Studentų atstovybės prezidentas Paulius Baltokas.

Šis susitikimas yra pirmasis iš organizuojamų sueigų su studentų bendrabučio bendruomene. Kitas susitikimas vyks 3-iajame VDU bendrabutyje (Taikos pr. 123). Kviečiame sekti VDU.lt skelbiamą informaciją.