Registracija į fenomenologinių tyrimų konferenciją

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia dalyvauti rugsėjo 22 – 24 dienomis vyksiančioje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Phenomenology of Practice in Practice. International Interdisciplinary Conference of Phenomenological Research in Human Sciences“, kuri vyks Kolpingo kolegijoje (Raguvos 7, Kaunas). Konferencijos tikslas – kurti tarptautinį diskusijų lauką  tarp švietimo, slaugos, socialinio darbo ir psichologijos mokslininkų, tyrėjų bei pasidalinti turima patirtimi apie fenomenologinių metodų taikymą tyrimuose ir praktikoje.

Konferencija skirstoma į vienos dienos (22 d.) dirbtuves ir mokslinių pranešimų sesijas (23 – 24 d.). Mokslinių dirbtuvių metu Klaipėdos universiteto (KU) profesorė Liudmila Rupšienė moderuos diskusijas apie fenomenologinių tyrimų metodus, taikomus paskaitose ir viešose diskusijose. Šios profesinės dirbtuvės yra rekomenduojamos švietimo, pedagogikos, sveikatos ir psichologijos mokslų krypčių doktorantūros studentams.

Konferenciją organizuoja VDU, Kolpingo kolegija ir Klaipėdos universitetas.

Registracija vyksta iki rugpjūčio 31 d.

Registracijos forma

Daugiau informacijos apie konferenciją