Registracija apgyvendinimui VDU bendrabutyje vasarą

Vytauto Didžiojo universiteto 2016–2017 m. m. absolventai ir visi vasaros laikotarpiu (liepos 1 – rugpjūčio 14 d.) norintys gyventi studentai, kurie nėra sudarę apgyvendinimo sutarties visam studijų laikotarpiui, iki birželio 11 d. turi užpildyti el. formos paraišką

Informacija apie paskirtas gyvenamąsias vietas vasaros laikotarpiui studentus pasieks registracijoje nurodytu el. pašto adresu iki 2017 m. birželio 14 d.

Universiteto 2016–2017 m. m. absolventai, taip pat ne VDU studentai, kuriems bus paskirta gyvenamoji vieta vasaros laikotarpiu, VDU bendrabučiuose apgyvendinimo mokestį turės sumokėti už visą vasaros laikotarpį (nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 14 d.) iš anksto, iki šių metų liepos 1 d. Apgyvendinimo mokestis vasaros laikotarpiu VDU studentams ir 2016–2017 m. m. absolventams taikomas pagal šiuo metu galiojančius apgyvendinimo mokesčius.

Daugiau informacijos:

• Studentų centras (Studentų reikalų departamentas)
  • Adresas S. Daukanto g. 27–206, 44249 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 751 175