Registracija apgyvendinimui VDU bendrabutyje vasarą

Vytauto Didžiojo universiteto 2017–2018 m. m. absolventai ir visi VDU bendrabučiuose vasaros laikotarpiu (liepos 1 – rugpjūčio 14 d.) norintys gyventi studentai, kurie nėra sudarę apgyvendinimo sutarties visam studijų laikotarpiui, iki š. m. birželio 17 d. turi užpildyti el. formos paraišką.

Atkreipiame dėmesį, kad universitetas turi ribotą skaičių gyvenamųjų vietų, skirtų apgyvendinti pageidaujančius gyventi vasaros laikotarpiu, todėl šios vietos bus skirtos tik tiems studentams, kurie tinkamai ir greičiau užpildys el. formos paraišką.

Informacija apie paskirtas ar neskirtas gyvenamąsias vietas vasaros laikotarpiui studentus pasieks registracijoje nurodytu el. pašto adresu iki 2018 m. birželio 20 d.

Universiteto 2017–2018 m. m. absolventai, taip pat ne VDU studentai, kuriems bus paskirta gyvenamoji vieta vasaros laikotarpiu, VDU bendrabučiuose apgyvendinimo mokestį turės sumokėti už visą vasaros laikotarpį (nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 14 d.) iš anksto, iki šių metų liepos 1 d. Apgyvendinimo mokestis vasaros laikotarpiu VDU studentams ir 2017–2018 m. m. absolventams taikomas pagal šiuo metu galiojančius apgyvendinimo mokesčius.

Daugiau informacijos: