Rašytinio žodžio išbandymai, pabandymai, tyrimai

VDU Lietuvių literatūros katedra ir vėl kviečia dalyvauti kūrybinio rašymo dirbtuvėse „Rašytinio žodžio bandymai: išbandymas, pabandymas, tyrimas“.

Visi norintys kviečiami siųsti žodžio „bandymas“ įkvėptus tekstus (iki 6 tūkst. spaudos ženklų), pasirašytus slapyvardžiu, adresu: gabrielevirbickiene@gmail.com iki lapkričio 13 dienos.

Priimami įvairių žanrų tekstai. Laukiami ne tik literatūriniai (eilėraščiai, apsakymai, esė), bet ir akademiniai ar netgi publicistiniai (taikomosios žurnalistikos) tekstai. Dirbtuvėms atrinktų tekstų autoriai bus informuoti iki lapkričio 16 d. Visiems dalyviams bus iš anksto atsiųsti dirbtuvėse aptariami tekstai bei užduotys.

Kūrybinės dirbtuvės vyks lapkričio 20 d. Vytauto Didžiojo universitete.

Daugiau informacijos apie konkursą teikiama el. paštu kozuraite@gmail.com.