R. Sakadolskiui, M. Drungai, G. Kuprevičiui – medaliai

943

Vasario 25 d. VDU Viešosios komunikacijos lektorius, amžinatilsį Romas Sakadolskis, katedros docentas Mykolas Jurgis Drunga ir ilgametis VDU dėstytojas, kompozitorius prof. Giedrius Kuprevičius išrinkti 2016 m. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ laureatais.

JAV ir Lietuvos žurnalistas, VDU lektorius R. Sakadolskis, dėl kurio netekties šiandien liūdi ir universiteto bendruomenė, medaliu įvertintas už parlamentarizmo tradicijų puoselėjimą, pilietiškumo ir demokratijos skatinimą.

Viešosios komunikacijos katedros docentui, filosofui, žurnalistui ir Lietuvių išeivijos instituto mokslo darbuotojui Mykolui Jurgiui Drungai apdovanojimas skirtas už visuomeniškai aktualią publicistiką, ugdančią tautiškumą ir dvasines vertybes.

Ilgamečiui VDU Muzikos akademijos dėstytojui, kompozitoriui Giedriui Kuprevičiui, tėvo kompozitoriaus Viktoro Kuprevičiaus vardo stipendijos steigėjui atminimo medalis skirtas už filantropinę veiklą, ypač jaunų žmonių saviraiškos skatinimą ir rėmimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.