R. Rastauskas ir G. Radvilavičiūtė apie esė žanrą

Kviečiame žiūrėti antrosios Kęstučio Navako Literatūros seminaro paskaitos įrašą. Šį kartą Rolandas Rastauskas ir Giedra Radvilavičiūtė kalba tema „Esė kaip pasaulio forma“. Nuo vasario 9 d. iki gegužės 18 d. vykstantis aštuonių paskaitų Kęstučio Navako Literatūros seminaras po ilgos pertraukos tęsia tarpukario Vytauto Didžiojo universiteto tradicijas. „Iki šiol sklando legendos apie rašytojo Balio Sruogos teatro seminarus VDU, apie literatūros klasikų Vaižganto, Vinco Krėvės, Vinco Mykolaičio-Putino paskaitas. Tikiuosi, kad šiuo seminaru bus sugrąžinama tradicija į akademinę veiklą įtraukti iškiliausius, įdomiausius menininkus“, – teigė VDU Humanitarinių mokslų fakulteto Lietuvių literatūros katedros vedėja doc. dr. Dalia Kuizinienė.