Projektas „Walls and integration“ tęsia savo veiklas

Europos Sąjungos (ES) finansuojamo projekto apie integraciją „Walls and Integration“ (WAI, Programme Europe for Citizens – Strand 1 European Remembrance Decision n.2015-0997/001-001. – Project n. 562858 – CITIZ – 1- 2015 – 1-IT – CITIZ – REMEM.), kuriame Lietuvai atstovauja Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), tęsia savo veiklas.

Balandžio 5 d. Mačeratos universitete (Italija) vyko seminaras „Cultural Differences In Europe. Re-thinking the Process of European Integration“, kuriame dalyvavo VDU mokslo darbuotojas dr. Andrea Griffante.

Balandžio 14-15 d. WAI projekto partneriai iš Mačeratos tęsė savo vedamų seminarų apie Europos integraciją, jos reikšmes, Mačeratos miesto vidurinėse mokyklose.

Gegužės 3 d. Teramo universitete (Italija) įvyko seminaras „Percorsi europei: movimenti, diritti società“.

Gegužės 12 d. Mačeratos mieste buvo atidaryta nuotraukų paroda „Gates No Frontiers“. Paroda siekia atsekti Europos visuomenių integravimo(si) kelią nuo pat Antrojo pasaulinio karo pabaigos, sienų virtimą vartais, jungiančiais skirtybes ir žmones. Kiekvienas projekto partneris dalyvauja parodoje su keturiomis nuotraukomis. Paroda taip pat bus pristatyta Padujoje (Italija), Miunstere (Vokietija), Oviede (Ispanija) bei Korke (Airija).

Daugiau informacijos: projekto internetinėje svetainėje.

footer