Profesorius A. E. Sennas dalijosi savo žurnalistine patirtimi (VIDEO)

Vasario 22 d. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas kvietė pasiklausyti Viskonsino universiteto (JAV) istorijos profesoriaus emerito, Vytauto Didžiojo universiteto Garbės daktaro Alfredo Ericho Senno pasakojimo apie jo sukauptą patirtį žurnalistikoje.

A. E. Sennas yra Lietuvos mokslų akademijos narys ir daugelio istorinių knygų autorius, Vytauto Didžiojo universitetą jau dešimtmetį vizituojantis dėstytojas. Už knygą „Gorbačiovo nesėkmė Lietuvoje“ profesorius 1996 m. apdovanotas Edgaro Andersono vardo prizu. 1999 m. jam suteiktas VDU Garbės daktaro vardas.

VDU PMDF Viešosios komunikacijos katedros lektoriaus Mykolo Drungos moderuotoje diskusijoje dalyvavo žurnalistė Birutė Garbaravičienė.

Alfredo Ericho Senno ir kitų VDU viešėjusių intelektualų, mokslininkų, tyrėjų paskaitų vaizdo įrašus kviečiame žiūrėti VDU tinklapio skiltyje videopaskaitos.

Taip pat kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.