Profesorius A. E. Senn universitete dalinsis savo žurnalistine patirtimi

Vasario 22 d., antradienį, Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Viešosios komunikacijos katedra kviečia pasiklausyti Viskonsino universiteto (JAV) istorijos profesoriaus emerito, Vytauto Didžiojo universiteto Garbės daktaro Alfredo Ericho Senno pasakojimo apie jo sukauptą patirtį žurnalistikoje.

A. E. Sennas yra Lietuvos mokslų akademijos narys ir daugelio istorinių knygų autorius, Vytauto Didžiojo universitetą jau dešimtmetį vizituojantis dėstytojas. Už knygą „Gorbačiovo nesėkmė Lietuvoje“, profesorius 1996 m. buvo apdovanotas Edgaro Andersono vardo prizu. 1999 m. jam suteiktas VDU Garbės daktaro vardas.

Diskusijoje su Alfredu Erichu Sennu taip pat dalyvaus ir žurnalistė Birutė Garbaravičienė. Susitikimas, moderuojamas  Viešosios komunikacijos katedros lektoriaus Mykolo Drungos, vyks vasario 22 d., 16 val. 15 min., S. Daukanto g. 28, 101 auditorijoje.