Profesorė iš Lisabonos universiteto viešėjo VDU

Profesorė iš Lisabonos universiteto balandžio 4-5 d. Vytauto Didžiojo universitete skaitė viešas paskaitas apie politinius elitus ir globalizmą.

Sociologijos katedroje lankėsi vizituojanti profesorė Sandra Maria Rodrigues Balão iš Lisabonos universiteto Socialinių ir Politikos mokslų instituto. Profesorės mokslinių interesų sritys apima tarptautinės sistemos ir jos veikėjų, globalizacijos ir karo strategijos studijas, daugialypės galios politikos, elitų teorijos, valdymo ir globalių studijų sritis. Mokslinių tyrimų rezultatus profesorė yra pristačiusi daugelyje tarptautinių konferencijų (ISA, ECPR, IPSA). Prof. Sandra Balao recenzuoja mokslinius straipsnius žurnaluose IPSR, „Empedocles“, „Proelium“, „Geopolítica“ ir kt. Ji dėsto politikos mokslų, strateginių ir tarptautinių ryšių kursus bakalauro ir magistro studijų studentams.

Daugiau apie prof. Sandrą Maria Rodrigues Balão

VDU Socialinių mokslų fakultete profesorė skaitė dvi paskaitas Socialinės politikos bei sociologijos ir antropologijos studijų studentams.

Balandžio 4 d. 15.00 val. vyko paskaita „Political Elite“ (Jonavos g. 66-105).

Balandžio 5 d. nuo 14.30 val. vyko paskaita „Globalism and Anti-globalism“ (Jonavos g. 66-201).