Prof. R. Požerskis pasakos apie etnografinę fotografiją

Gegužės 13 d., pirmadienį, 17.30 val. VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52–514) VDU Etnologų klubas surengs susitikimą su fotomenininku, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu, VDU Menų fakulteto profesoriumi Romualdu Požerskiu.

Fotografas papasakos apie etnografinės fotografijos žanrą, pasidalins įspūdžiais iš kelionių po Lietuvos kaimus ir miestelius.

Kviečiame dalyvauti.

Apie prof. Romualdą Požerskį

Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys (nuo 1976 m.), Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto Menotyros katedros lektorius (nuo 1993 m.), VDU Šiuolaikinių menų
katedros profesorius (nuo 2011 m.), tarptautinės fotografų sąjungos FIAP (AFIAP) tikrasis narys (nuo 1991 m.).

Prof. R. Požerskiui 2004 m. už Europos kultūros paveldo puoselėjimą ir saugojimą Vienos universitete Austrijoje įteikta mecenato Alfredo Toepferio premija. Tarp kitų jo apdovanojimų – ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžius (2005 m.), Lenkijos prezidento „Auksinis Kryžius“ (2006 m.), LR Kultūros ministerijos B. Buračo premija (2009 m.).