Prof. Jonui Vaičenoniui – Kauno burmistro medalis

Balandžio 3 d. Istorinėje LR prezidentūroje Kaune, Kauno istorijos olimpiados nugalėtojų apdovanojimų metu, VDU Humanitarinių mokslų fakulteto prodekanui prof. dr. Jonui Vaičenoniui buvo įteiktas Kauno burmistro Jono Vileišio pasidabruotas medalis.

Renginio metu taip pat buvo pagerbti ir apdovanoti trečiosios Kauno istorijos olimpiados lyderiai ir nugalėtojai. Prizus nugalėtojams įsteigė leidyklos „Ugda“ „Šviesa“, VDU bei „Akademinė kredito unija“.

VDU Kauno istorijos centro organizuojama olimpiada skirta 5–12 klasių moksleiviams, besidomintiems Kauno miesto ir regiono istorija. Šiemet apie trečdalis užduočių buvo skirta daugiakultūriškumo raiškai Kauno istorijoje.

Olimpiada siekiama reikšmingai prisidėti prie Kauno istorijos žinių populiarinimo bei suvienyti mokslininkų ir mokyklų bendruomenes.

Daugiau informacijos

Nuotr. Jono Petronio